Archiwum aktualności - marzec 2023

Spotkanie w Szkole Podstawowej im. Bernarda Chrzanowskiego w Wojnowicach

W dniu 24 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Wojnowicach odbyło się robocze spotkanie w sprawie czerwcowych obchodów 110 - Lecia Krajoznawstwa i Turystyki w Poznaniu i Wielkopolsce oraz 10 Rocznicy odsłonięcia Głazu - Pomnika upamiętniającego Bernarda Chrzanowskiego. Patron Oddziału Poznańskiego PTTK i Szkoły Podstawowej Bernard Chrzanowski urodził się w Wojnowicach. W spotkaniu uczestniczyli: Prezes Oddziału Poznańskiego Lech Droźdźyński oraz Wiceprezesi, p. Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, Soltys oraz przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyslu. Omówiono program obchodów w Wojnowicach i stan przygotowań. Galeria. 0 naszym patronie.

Szukanie Wiosny z Przemysławem

Poznański Klub Motorowy PRZEMYSŁAW serdecznie zaprasza klubowiczów i sympatyków naszego Klubu na coroczny spacer "Topienie Marzanny" lub "Szukanie Wiosny".

Zapraszamy w niedzielę, 19 marca 2023. Startujemy o godz. 11.00 spod lodziarni Kostusiak w Puszczykówku. Dojazd autobusem 651, godz. 10.00 z Dębca, lub dowolnym środkiem lokomocji, (dla zmotoryzowanych parking przy Stokrotce lub przy kościele parafialnym w Puszczykówku). Wpisowe w wysokości 15,00 zł. od osoby pobierane będzie na starcie. Program spaceru jest niespodzianką - podany będzie na starcie.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spacerze. Z turystycznym pozdrowieniem Krysia i Lesio tel. 511 722 670.

Klub Turystyki Rowerowej SIGMA zaprasza na XVII Rajd do "Rezerwatu Śnieżycowy Jar" - 18 marca (sobota)

Zbiórka przy Hotelu Naramowice w Poznaniu, wyjazd na trasę o godz. 9:30. Trasa: Nadwarciański Szlak Rowerowy - Promnice - Mściszewo - Starczanowo.

Po przejściu przez Rezerwat na mecie rajdu - parkingu przy Rezerwacie Śnieżycowy Jar planowany jest posiłek i konkurs. Długość trasy z Naramowic i z powrotem około 50 km.

Powrót do Poznania indywidualny lub dla chętnych wspólny z organizatorem. Zgłoszenia na rajd należy przesyłać na adres e-mail: walkowiak36@wp.pl lub telefonicznie pod numerami tel. 722 395 790 lub 608 116 321 do dnia 14 marca 2023r.

Więcej szczegółów w Regulaminie rajdu