579. spotkanie klubowe w plenerze

Następne klubowe spotkanie w czerwcu (06.06.2017. o godz.18.) będzie jak zwykle poza siedzibą klubu.
Przypominam, że w zeszłym roku spotkaliśmy się na Wzgórzu Przemysła, mieliśmy wejść do zamku, ale był on niestety jeszcze zamknięty i poszliśmy na spacer tematyczny: Poznaniacy na krańcach świata ☆


W tym roku (zgodnie z planem pracy) również spotykamy się na Wzgórzu Przemysła pod zamkiem przed godz.18. Mieliśmy zwiedzić zamek, ale niestety o godz.15 wszystko zamykają, a dla ludzi pracujących przewidują możliwość wejścia na zamek tylko w piątki!

W związku z tym zapraszam wszystkich na mały, ale bardzo turystyczny spacer po najbliższej okolicy z przewodnikiem! Poprowadzi nas jak poprzednio Piotr Ciesielski, a tematem będzie:

Na prawo Paryż, na lewo Berlin, czyli jak zwiedzić pół Europy        nie ruszając się z Poznania ☆,

Czy wiecie, że zwiedzając Poznań można poczuć się jak w Berlinie, Paryżu czy Rzymie? W naszym mieście znajduje się wiele obiektów architektonicznych inspirowanych lub będących po prostu kopiami, miniaturami znanych europejskich budowli. Zapraszamy na spacer ich szlakiem. Przemierzmy razem nasz kontynent od Hiszpanii po Norwegię!!!
Serdecznie zapraszam w imieniu całego zarządu wszystkich członków i sympatyków klubu łącznie z członkami rodzin, czy ze znajomymi. To będzie wyjątkowa wyprawa, której nie można przeoczyć!!! 🙂
Staszek Dankowski