SZLAKIEM WYBITNYCH WIELKOPOLAN CZ. 8

Witajcie!

Czas na ostatnią w tym roku wycieczkę

Szlakiem Wybitnych Wielkopolan.

Zbieramy się w niedzielę 16 grudnia.  Pociąg  wyjeżdża o godz. 9.06 z dworca Poznań Główny do Pęckowa. Edek będzie czekał w Pęckowie o godz. 9.50.

Do przejścia ok. 15 km trasa: Pęckowo – Słopanowo – Kobylniki – Grabówiec – Szamotuły. Postacią tytułową będzie Edmund Callier.

Wycieczka na zakończenie sezonu

W RAMACH WYCIECZKI

Na  ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018

ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW KLUBU

na spacer (max 15 km)

z Żerkowa przez Brzostków i Śmiełów po

ŻERKOWSKO-CZESZEWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM !

Spotykamy się na PKP po 7-mej, kupujemy bilety do Żerkowa przez Jarocin, wyruszamy o 7:47  i jesteśmy na miejscu w Żerkowie o 8:42.

Wzbogaceni pięknem jesiennej przyrody i naszym towarzystwem                                    wracamy z Żerkowa o 15:52

i jesteśmy w Poznaniu o 17:35    jadąc przez Gniezno lub o 17:46 jadąc przez Wrześnię 😊

Odszedł do Pana

Zmarł nasz kolega klubowy

Mieczysław Pigłowski

Msza Św. odbędzie się w kościele p.w. Chrystusa Dobrego Pasterza przy ul. Nowina o 11.00
Pogrzeb odbędzie się na pobliskim cmentarzu o godzinie 11.45.

WIECZÓR PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

Majowe śpiewanie nad Wartą spodobało się wielu uczestnikom.

Odbędzie się w sobotę 23 czerwca od około 17.00.

Jeżeli będzie piękna pogoda (a będzie) to zapraszam na ognisko na Szelągu nad wartą.

W razie niepogody spotkamy się na Przyjaźni 5d, domofon 30.

Kilka uwag!!!

Proponuję przyjść na miejsce możliwie wcześnie. Ostatnio ten teren stał się bardzo popularny i w soboty bywa tam gęsto.

Kto może, niech przyniesie własne siedzenie.

Jak również własny śpiewnik.

Pozdrawiam.

Śpiewanie już się zbliża,